Ispiši ovu stranicu
Petak, 30 Kolovoz 2019 18:55

NATJEČAJ ZA RADNO MJESTO RADNICA ZA POMOĆ STARIJIM OSOBAMA

Lokalna akcijska grupa "LAG 5" objavljuje natječaj za radnice za pomoć i potporu starijim osobama:

Poslodavac:
Lokalna akcijska grupa „LAG 5“
Šetalište kralja Petra Krešimira IV 98
20250 Orebić
E-mail: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.
Web stranica: www.lag5.hr
OIB: 326287128992
Djelatnost: Sukladno članku 10. Statuta
Mobitel: 099 5318561

Podaci o radnom mjestu:
Naziv radnog mjesta: Radnica za pomoć i potporu starijim osobama

Opis poslova:
– pomoć u dostavi namirnica, lijekova i drugih potrepština,
– pomoć u pripremi obroka u kućanstvima korisnika,
– pomoć u održavanju čistoće stambenog prostora/domova korisnika,
– pomoć pri oblačenju, svlačenju i održavanju osobne higijene korisnika, pomoć u socijalnoj integraciji, posredovanju u ostvarivanju raznih prava (dostava lijekova, namirnica, plaćanje računa, dostava pomagala i sl.)
– pružanje podrške korisnicima kroz razgovore i druženje te uključivanje u društvo.

Razina obrazovanja: Završena osnovna škola, srednja škola 3 godine, srednja škola 4 godine.

Radno iskustvo: Nije važno.

Vrsta zaposlenja: Na određeno (24 mjeseca).

Mjesto rada (naselje): Općina Orebić, Grad Korčula, Općina Smokvica, Općina Blato, Općina Vela Luka.

Smještaj: Nema smještaja.

Naknada za prijevoz: Uključena.

Radno vrijeme: Puno radno vrijeme.

Objava natječaja: četvrtak, 29. kolovoza 2019. godine

Rok za prijavu: četvrtak, 12. rujna .2019. godine

Broj traženih radnica: 38

Pisana zamolba na adresu:
e-mail: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.
poštom: Lokalna akcijska grupa „LAG 5“
Uz naznaku: „Za natječaj za posao – NE OTVARATI“

Pristupnici na natječaj moraju priložiti sljedeću dokumentaciju:
– zamolbu za posao,
– preslika osobne iskaznice,
– preslika dokaza o završenoj školi,
– potvrdu izdanu od HZZ-a kojom osoba dokazuje da je prijavljena u evidenciju nezaposlenih osoba (datum izdavanja potvrde mora biti nakon objave Javnog natječaja),
– dokaz o radnom iskustvu (elektronički zapis ili potvrdu izdane od Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje),
– ispunjene i potpisane: Izjavu o pristanku na osposobljavanje i Izjavu o suglasnosti za korištenje osobnih podataka .

Uvjeti: nezaposlene žene s najviše završenim srednjoškolskim obrazovanjem koje su prijavljene u evidenciju nezaposlenih Hrvatskog zavoda za zapošljavanje s naglaskom na:
– žene starije od 50 godina,
– žene s invaliditetom, žrtve obiteljskog nasilja,
– azilantice,
– mlade žene koje su izašle iz sustava skrbi (domova za djecu) i udomiteljskih obitelji, odgojnih zavoda i sl.,
– liječene ovisnice,
– povratnice s odsluženja zatvorske kazne unazad 6 mjeseci,
– pripadnice romske nacionalne manjine,
– beskućnice.

Prijavom na natječaj pristupnice natječaja su izričito suglasne da Lokalna akcijska grupa ”LAG 5” kao voditelj zbirke osobnih podataka može prikupljati, koristiti i dalje obrađivati podatke u svrhu provedbe natječajnog postupka sukladno odredbama Zakona o zaštiti osobnih podataka („Narodne novine“ br. 106/12. – pročišćeni tekst).
Kandidatom u natječajnom postupku smatra se osoba koja ispunjava formalne uvjete iz natječaja te je podnijela urednu i pravovremenu prijavu na natječaj zajedno sa svim prilozima. Urednom prijavom smatra se ona prijava koja sadrži sve podatke i priloge navedene u natječaju. Nepotpune, neuredne, te nepravovremene prijave neće se razmatrati, niti će podnositelji takvih prijava naknadno biti pozvani na dopunu prijave.
Svi kandidati koji ispunjavaju uvjete iz natječaja moraju pristupiti usmenom razgovoru, a o mjestu i vremenu održavanja usmenog razgovora biti će obaviješteni telefonskim putem te putem mrežnih stranica www.lag5.hr.
Kandidat koji nije pristupio testiranju smatra se da je povukao prijavu na natječaj i više se ne smatra kandidatom. Sve informacije o natječaju mogu se dobiti putem maila: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite..
Orebić, 29. kolovoza 2019.

Detaljnije i dokumentacija na web stranicama Hrvatskog zavoda za zapošljavanje.